Kniha - Som skvelé dieťa 

Rozprávka so 7 afirmáciami pre rozvoj láskyplného sebavedomia dieťaťa. Vhodná pre deti od troch do osem rokov a pre rodičov už od narodenia dieťaťa. 

Je inšpirovaná koučingovou praxou a odhaľuje, kde vznikajú v detstve pochybnosti o sebe a ako môžu rodičia naopak podporiť sebavedomie dieťaťa. Formou rozprávky sa prirodzene otvoria tieto témy. Doplňujúce námety pre rodičov pomôžu priblížiť sa dieťaťu a zistiť, kde prípadne potrebuje viac podpory.

Omaľovánka ku knihe

Stiahnite si omaľovánku s krásnymi obrázkami pre Vaše dieťa dnes zdarma. 

Keď bude samotná kniha pripravená, dám Vám vedieť. 

Cieľ knihy

Cieľom knižky je podporiť v dieťati pozitívne videnie samého seba, tak aby sa v živote mohlo oprieť o svoje zdravé sebavedomie. 

Pocity vytvárajú vnútorný svet dieťaťa a jeho realitu. Aj napriek najlepším úmyslom a snahám rodičov deti často prežívajú rôzne pochybnosti o sebe. Tie sa ukotvujú v podvedomí v podobe mentálnych vzorcov. Za bežných okolností sú nevedomé, tzn. ze v dospelosti o nich človek nevie, no napriek tomu výrazne sťažujú úspech a naplnenie túžob v rôznych oblastiach života.

Untitled design.jpg

Milujete Vaše dieťa a chcete preň to najlepšie. Knižka Vás spolu prevedie najdôležitejšími oblasťami pri ktorých si budete môcť naplno uvedomiť a zdieľať lásku ktorú k sebe navzájom cítite. Umožní Vám tiež identifikovať oblasti, v ktorých by Vaše dieťa potrebovalo viac uistenia a podpory, aby si mohlo ukotviť pozitívne mentálne vzorce pre celý svoj život. Základnú myšlienku z každej oblasti uvádzam ako afirmáciu, aby si ju dieťa opakovanim mohlo ľahko osvojit. 

Inšpirácia ako kniha vznikla

Olivia-56.jpg

Pri výbere afirmácií som sa inšpirovala prácou s dospelými. Som koučka NLP (neurolinquictického programovania), autorka knihy a online programu pre dospelých o osobnom rozvoji, randení a partnerských vzťahoch. 

 V 2015 som sa vyškolila na NLP univerzite v Kalifornii s certifikaciu “NLP Master Practitioner”, priamo u spoluzakladateľa tejto metódy. Okrem skupinových workshopov sprevádzam aj individuálnych klientov transformačnými cvičeniami. 

V rámci mojej praxe som identifikovala 7 základných oblastí, kde sa môžu v detstve vytvoriť mentálne prekážky, ktoré neskôr spôsobujú nenaplnené očakávania vo vzťahoch či kariére. To znamená, že pre uspokojivý život je dôležité aby v týchto 7 oblastiach vznikli pozitívne mentálne vzorce. Nedávno sa mi narodila dcérka a rozmýšlala som, aku ju bezpečne previesť týmito oblasťami. Pri tom mi napadlo, že aj iní rodicia a deti by mohli mať úžitok z mojich zistení. Tak som sa rozhodla priblížiť ich rodičom v podobe detskej knižky.

Kniha sa momentálne pripravuje. V blízkej budúcnosti bude projekt vyhlásený cez crowdfundingovú platformu, cez ktorú sa vyzbierajú potrebné financie na tlač knihy. Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte ma na info@michaelaray.com.

Omaľovánka ku knihe

Stiahnite si omaľovánku s krásnymi obrázkami pre Vaše dieťa dnes zdarma. 

Keď bude samotná kniha pripravená, dám Vám vedieť. 

This web site is using cookies. By browsing this site, you agree with our use of cookies.